Угода про співробітництво з Чернігівським національним педагогічним університетом імені Т.Г.Шевченка

Зустріч з представниками Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка (19 квітня 2016 р.)

На початку квітня відбулася зустріч директора ДНУ “Енциклопедичне видавництво”  доктора історичних наук, професора Киридон А.М.  з представниками Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка. Директор розповіла про проект створення Великої української енциклопедії, запросила  дослідників до співпраці. Сторони обговорили умови співпраці.

19 квітня 2016 р. в ‎Інституті історії‬, ‪ етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського сторони уклали угоду  про співробітництво та координацію діяльності між університетом та Державною науковою установою “Енциклопедичне видавництво”, яку підписали перший проректор, професор В.О.Дятлов та директор “Енциклопедичного видавництва”, професор А.М.Киридон.

Головною метою цієї угоди, насамперед, є насичення ринку високоякісними енциклопедичними, науково-інформаційними та навчальними виданнями, а також сприяння впровадженню інноваційних підходів до створення інформаційно-освітнього енциклопедичного порталу Великої української енциклопедії та проведення фахових тематичних конференцій, семінарів, слухань, тренінгів високопрофесійними науковцями та спеціалістами.

Джерело: http://chnpu.edu.ua/news/newsandevents/item/435-pidpysano-cherhovu-uhodu-pro-spivrobitnytstvo