Вітаємо з Днем Незалежності України!

ДОРОГІ ДРУЗІ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди

величного національного свята –

ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Акт проголошення незалежності – знакова подія в історії нашої держави, яка засвідчила споконвічне прагнення народу до свободи й самовизначення, стала новою точкою відліку в житті кожного українця, могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради миру, добробуту й процвітання УКРАЇНИ.

Цьогоріч свято особливе – 30 років тому український народ виявив волю, велич, мудрість і відродив державність.

Державність вистраждану, зрошену слізьми, збагрену кров’ю борців за волю… Щиросердно дякуємо оборонцям державної незалежності й схиляємо голови у жалобі за загиблими….

Державність, осяйну сонячним промінням, уквітчану калиновими гронами, омиту щедрими росами, обрамлену гроном славетних імен українців…. Пишаймося звитягою і досягненнями славних співвітчизників! Нехай потужне джерело натхнення і незламного оптимізму українства, творча будівнича енергія примножують славу України, наповнюють її криницю добробуту процвітанням та благополуччям.

Безумовно, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас – випробовуванням на зрілість, терпіння, толерантність...

У єднанні молимося за мир і добробут,

велич і процвітання незалежної України!

З нагоди свята вітаємо всіх, хто наповнює незалежність нашої країни справжнім змістом і наближає пору розквіту України.

Нехай свято Незалежності принесе у дім кожної родини мир і затишок, щастя і добро, порозуміння та згуртованість, любов і віру!

З нагоди особливого свята в житті кожного українця – Дня незалежності держави – особливі слова вітання і вдячності нашим читачам, авторам, партнерам — усім, хто докладається до творення «Великої української енциклопедії». Разом ми наповнюємо незалежність нашої країни справжнім змістом  творимо інтелектуальну візитівку держави. Віримо в наш успіх, плідність активної співпраці, яка єднає нас, засвідчує інтелект нації, возвеличує УКРАЇНУ.

Слава Україні!

Схожі записи:

18–19 листопада 2021 р. відбувся 7-й міжнародний науковий славістичний колоквіум з нагоди 30-річчя Інституту української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України, 95-річчя від дня народження першого директора Інституту члена-кореспондента НАНУ П. С. Соханя