Анонс «Україна. 30 років незалежності. Стислий довідник»

Колектив Державної наукової установи «Енциклопедичне видавництво» у співпраці з провідними науковцями – симпатиками «Великої української енциклопедії» до знаменної дати підготував працю енциклопедичного характеру – «Україна. 30 років незалежності. Стислий довідник». Ми прагнули підготувати цікаве й інформативне видання, враховуючи рейтинги, статистичні показники, різноманітні опитування, напрацювання сучасної історіографії тощо.
У довідковому інформаційному ресурсі в стислій формі подано не лише ретроспекцію, але й здійснено спробу узагальнити здобутки України за 30 років у найрізноманітніших сегментах розвитку – внутрішній і зовнішній політиці, демографії, національному господарстві, науці, культурі, мистецтві, архітектурі, спорті тощо. Подано історичну довідку, схарактеризовано природний ресурс, окреслено конфесійний ландшафт. А можливо Вас зацікавить колористика етнографічно мозаїки України? Чи може захочеться помандрувати просторами діаспори? Запрошуємо до знайомства з Україною та українцями на сторінках унікального довідкового ресурсу.
Своєрідним додатком стала «ХРОНІКА НЕЗАЛЕЖНОСТІ», де вміщено щорічно 30 фактів-репрезентантів року.
Видання не лише містить значний обсяг важливої інформації, але й колоритно ілюстроване (світлини, інфографіка, малюнки, рисунки, схеми, мапи тощо).
Маємо сподівання, що довідник зацікавить найширший читацький загал, стане добрим підґрунтям освітянам і науковцям.
Презентація видання відбудеться 6 жовтня об 11.00 під час наукової конференції «Енциклопедистика: генеза в часі та просторі (до 30-річчя проголошення незалежності України)» у приміщенні Українського національного інформаційного агенства «Укрінформ». Онлайн трансляція доступна за посиланням: https://youtu.be/dEECbg6U_Ps
Пізнаваймо Україну!

Схожі записи:

18–19 листопада 2021 р. відбувся 7-й міжнародний науковий славістичний колоквіум з нагоди 30-річчя Інституту української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України, 95-річчя від дня народження першого директора Інституту члена-кореспондента НАНУ П. С. Соханя