Презентація Першої української енциклопедії

Першою леді країни назвали Велику українську енциклопедію під час презентації першого тому. Це перша універсальна енциклопедія за незалежності держави

Створювали видання Національна академія наук, Держкомтелерадіо та понад 300 провідних науковців вищих навчальних закладів. Автори планують щонайменше  25 видань, які міститимуть інформацію про науку, культуру, історію та мистецтво України.
Заступник головної редакційної колегії енциклопедії стверджує, що робота трималася на ентузіазмі і повній віддачі. За словами Алли Коридон, велику і значну допомогу надали виші Житомира, Харкова, Львова, Умані, Ніжина. Також вона зауважила, що енциклопедія поки не перекладена іноземними мовами і додала, що у подальшому книга щонайменше стане доступна англійською версією.
Нагадаємо, що створення Великої української енциклопедії було започатковано  чотири роки тому. У 2016  представлено словник першого тому. Проект планують завершити до 2026 року.
    За матеріалами телеканалу “ПравдаТУТ” (ТОВ “Інформаційне агентство “ПРАВДАТУТ”), посилання: http://pravdatyt.com/news/39892-prezentac-ja-persho-ukra-nsko-encikloped.html