На історичному факультеті відбулася презентація Великої української енциклопедії

Дванадцятого лютого на кафедрі всесвітньої історії та міжнародних відносин історичного факультету ЗНУ пройшла презентація проекту «Велика українська енциклопедія». Її провела доктор історичних наук, професор, директор Державної наукової установи «Енциклопедичне видавництво» Алла Киридон.

На презентації були присутні проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов і декан історичного факультету Володимир Мільчев. Також участь у презентації взяли викладачі кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин: завідувач кафедри Ольга Маклюк, професор Олександр Давлєтов, доценти Оксана Казакова, Станіслав Черкасов, Сергій Білоножко й Андрій Омельченко.

Студенти історичного факультету – представники спеціальностей «Історія та археологія» та «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» – зацікавилися представленим їхній увазі виданням й оцінили енциклопедію як цікавий і корисний інформаційний посібник.

Як наголосила Алла Киридон під час заходу, це видання стане в пригоді всім, хто прагне більше дізнатися про історію та сучасність України.

Історичний факультет. 

 Джерело: прес-служба Запорізького національного університету