До творення «Великої української енциклопедії» долучився Харківський національний медичний університет

Державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво» щиро вдячна особисто ректорові Харківського національного медичного університету доктору медичних наук, професору В. А. Капустнику та викладацькому складу закладу, які відгукнулися на заклик про долученість до творення «Великої української енциклопедії» у цей складний час. Співробітники кафедр ХНМУ не залишаються осторонь напруженої ситуації, що склалася у світі, беруть безпосередню участь у боротьбі з поширенням COVID-19, надають консультації пацієнтам з підозрою на корона вірус, проводять консультування, нічні чергування у відділеннях Обласної клінічної інфекційної лікарні та Обласної дитячої інфекційної клінічної лікарні, долучаються до чергувань санітарної авіації, беруть участь у консиліумах тощо.

Попри завантаженість, викладачі ХНМУ знайшли час і для підготовки фахової інформації для оприлюднення на порталі «Великої української енциклопедії».

Колектив Державної наукової установи «Енциклопедичне видавництво» щиросердно дякує й зичить колективу медичного вишу здоров’я й позитиву.

Схожі статті