Вітаємо Володимира Стефановича Білецького!

Колектив Державної наукової установи «Енциклопедичне видавництво» вітає Білецького Володимира Стефановича, вченого у галузі гірництва, доктора технічних наук, професора, громадського діяча, автора «Великої української енциклопедії» з 70-річчям!

Після закінчення у 1972 році Дніпропетровського гірничого інституту Володимир Стефанович пройшов шлях від механіка на шахті до професора Донецького національного технічного університету, де працював до 2014 року. Від 2014 — професор Полтавського національного технічного університету імені Ю. Кондратюка (тепер Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»), з 2017 — Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

З 2019 року Володимир Стефанович Білецький активно співпрацює з Державною науковою установою «Енциклопедичне видавництво.
За його редакцією у 2019 році видано «Велика українська енциклопедія. Тематичний реєстр гасел з напряму «Гірництво та науки про Землю», статті у монографіях наукової установи. Має понад 70 патентів на винаходи, 500 друкованих праць, є автором численних статей до «Великої української енциклопедії».
Автор ідеї та головний редактор проекту «Гірнича енциклопедія» («Гірничий енциклопедичний словник», «Малу гірничу енциклопедію» тощо).

Колектив «Енциклопедичного видавництва» зичить Володимирові Стефановичу міцного здоров’я та довголіття, творчих злетів, життєвих гараздів, гармонії, миру та спокою в душі. Многії літа во славу науки України!

Схожі статті