Студентська молодь цікавиться енциклопедистикою

9 жовтня до Державної наукової установи «Енциклопедичне видавництво» завітало понад 30 студентів Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка, котрі вивчають видавничу справу та редагування. Молодь цікавило широке питання: як готується енциклопедичний продукт?

Зустріч провела директор «Енциклопедичне видавництва» доктор історичних наук, професор Киридон Алла Миколаївна. Вона розповіла насамперед про історію установи, котра бере свої витоки від Головної редакції Української радянської енциклопедії, діяльності академіка Бажана Миколи Платоновича та знаменитої «Української радянської енциклопедії». А далі конкретно й з прикладами: про концептуальні засади сучасної «Великої української енциклопедії», її науково-методичне забезпечення, етапи редакційно-видавничої підготовки, партнерство в мультиплатформному проекті, підходи до опрацювання авторських текстів та багато іншого. У розмові також взяли участь співробітники установи Тетяна Крайнікова,Тетяна Філімонова, Андрій Тищенко. Студенти також ознайомилися з роботою відділів установи.

Підсумовуючи свої враження про зустріч, студентка Мар’яна сказала: «Це було цікаво й корисно! Ми стільки довідалися!»

Колектив Державної наукової установи «Енциклопедичне видавництво» готовий і надалі сприяти фаховій підготовці молодих колег. Адже, цілком ймовірно, що котрісь із них завтра можуть стати реальними учасниками проекту.

Схожі статті