Сьогодні п’ята річниця пам’яті Героїв Небесної Сотні.

20 лютого 2014-го…

Кожен із нас має власні спогади про той страшний день: хтось відчайдушно стояв на Майдані, хтось бігав по аптеках, шукаючи ліки для потерпілих, хтось чергував у лікарнях, допомагаючи доглядати поранених, а комусь дісталася найстрашніша місія — повідомляти рідним трагічну звістку…  П’ять років тому здавалося, що час зупинився…  Тоді ми ще не знали, що це лише початок, початок війни, що попереду чекають тяжкі випробування.

П’ять років тому Майдан вистояв завдяки мужності його оборонців. П’ять років Україна живе в умовах війни, але, завдяки мужності наших захисників, не зупиняється у своєму розвитку й поступі до Європи.

Цього дня ми в тужливому мовчанні згадуємо імена загиблих героїв, чия мужність, віра й жертовність стали символами гідності та єдності народу України. Ми пишаємося, що були їхніми сучасниками. І щодня випробовуємо себе: чи готові сьогодні повстати проти брехні, несправедливості, приниження, корупції?

Цього дня ми вшановуємо не лише героїв Небесної Сотні, але й земні тисячі тих, для кого опір збройній агресії став суворим щоденним буттям. Ми дякуємо тим, хто пройшов через роки важких випробувань, захищаючи нашу державу, а також тим, хто боронить її незалежність сьогодні!

Серед наших воїнів і співробітник Державної наукової установи «Енциклопедичне видавництво» Андрій Олександрович Тищенко, який отримав нагороди за участь в АТО.  Днями лейтенанта А. О. Тищенка  нагороджено відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції». Дякуємо, дорогий колего! Зичимо миру, гармонії й усіх благ земних!

Схожі статті