Вийшла онлайн-версія “Великої української енциклопедії”

У видавництві зазначили, що електронну версія книги створювали на ентузіазмі, тому закликають громадськість і владу долучитися до її розвитку.

13 грудня відбулася презентація портальної версії “Великої української енциклопедії”, повідомляє “Укрінформ”.

Як зауважив перший заступник голови Держкомтелерадіомовлення Богдан Червак, онлайн-версія “ВУЕ” є інформаційним проривом, що означає насичення українським контентом світового інформаційного інтернет-простору.

“Це, насправді, великий гуманітарний проект, від успіху якого буде значною мірою залежати те, наскільки Україна й українська нація в її інтелектуальному вимірі сприйматиметься світовою чи європейською спільнотою”,

– сказав Червак.

Зазначається, що “ВУЕ” є універсальною науково-популярною мультимедійною енциклопедією. Тут об’єктивно викладений матеріал, доступність і легкість у роботі.

Директор ДНУ “Енциклопедичне видавництво” Алла Киридон наголосила, що проект було створено “на ентузіазмі”, тому закликала громадськість і владу долучитися до розвитку онлайн-версії книги.

“Шановні колеги, шановні можновладці! Якщо ви нас чуєте чи бачите, давайте думати про те, що на ентузіазмі ми протримаємося, але тільки тоді, коли долучиться вся спільнота. Один проект, одна установа не може витримати такої ваги”,

– додала вона.

Наразі видано перший том друкованої версії “Великої української енциклопедії”, також до друку готують другий том видання.

Джерело

Схожі статті