Колектив Державної наукової установи «Енциклопедичне видавництво» повернувся в приміщення

Дорогі друзі, колеги!

        Колектив Державної наукової установи «Енциклопедичне видавництво» повернувся в приміщення за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, буд. 51-а.

        Дякуємо всім небайдужим, хто долучився до розвʼязання питання. Першими, хто інформував громадськість про ситуацію довкола приміщення установи, були медійники, які відгукнулися 27 квітня 2017 р. на заклик про допомогу. Згодом надійшло безліч листів підтримки від вишів, наукових установ, громадян України.

       Дякуємо за сприяння й віру в нас Адміністрації Президента України, представникам влади, багатьом депутатам Верховної Ради України, Київради, Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Верховної Ради України, Національній академії наук України, Держкомтелерадіо, установам, ректорам вишів України та медійникам, усім, хто підтримував. Завдяки такій широкій підтримці було знайдено механізми практичного вирішення проблеми з орендою офісу.
Ще важливішим є неоціненний морально-етичний результат — консолідація української інтелігенції довкола енциклопедистики.
Ми не тільки обстоювали свою правоту, а й, не зупиняючись на жоден день, працювали над створенням «Великої української енциклопедії»: тривала підготовка чергового тому, випущено у світ колективну монографію, кілька тематичних словників, уже наповнюється контентом портал е-ВУЕ. Запорукою результативності цього складного етапу стала наша талановита й небайдужа автура.
Щиро вдячні кожному, хто в цей складний період співпрацював із нами. Маємо надію, що тепер, коли ми повернулися до своїх пенатів, наше коло стане ще люднішим, а спільно зробимо ще більше. Адже, як відомо, рідні стіни допомагають!

 

Директор Державної наукової установи
«Енциклопедичне видавництво»
Алла Киридон

Схожі статті