Шановні представники влади, партнери, автори і читачі!

Шановні представники влади, партнери, автори і читачі!

Державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво» вважає за необхідне розтлумачити двозначну ситуацію, що склалася довкола найменування «Велика українська енциклопедія».

«Велика українська енциклопедія» — саме такий словесний знак має проект, що, відповідно до Указу Президента України №7/2015 від 12.01.2015, реалізує Державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво». Це назва багатотомного книжкового видання, том 1 якого був презентований громадськості 28 березня 2017 р.

Водночас останнім часом у публічному полі активізувалася структура, яка називається Громадська спілка «Національний фонд Великої української енциклопедії» (ЄДРПОУ 39876862).

Колектив Державної наукової установи «Енциклопедичне видавництво» турбує очевидна подібність зазначених назв.

Державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво» заявляє:

Громадська спілка «Національний фонд Великої української енциклопедії» ніколи не надавала для ознайомлення статутних документів та не узгоджувала спільних дій із ДНУ «Енциклопедичне видавництво». Тож вона не сприяла реалізації проекту «Велика українська енциклопедія» ані в організаційному, ані в творчому плані.

Державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво» ніколи не отримувала від Громадської спілки «Національний фонд Великої української енциклопедії» коштів на реалізацію проекту «Велика українська енциклопедія» чи будь-яких інших.

Тож між ДНУ «Енциклопедичне видавництво» та Громадською спілкою «Національний фонд Великої української енциклопедії» немає жодного взаємозвʼязку та взаємодії.

Колектив Державної наукової установи «Енциклопедичне видавництво» непокоять дії Громадської спілки «Національний фонд Великої української енциклопедії», які можуть ввести в оману громадськість щодо реалізації проекту новітньої національної універсальної енциклопедії, дестабілізувати процес розв’язання проблеми з офісом видавництва.

Сподіваємося, що представники владних структур та небайдужі громадяни сприймуть наше повідомлення як відповідне застереження щодо дій Громадської спілки «Національний фонд Великої української енциклопедії».

Закликаємо до підтримки проекту, що, відповідно до Указу Президента України №7/2015 від 12.01.2015, реалізує саме Державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво».

 

Колектив Державної наукової установи

«Енциклопедичне видавництво»

Шановні представники влади, партнери, автори і читачі!