6 квітня відбувся семінар «Співпраця ДНУ «Енциклопедичне видавництво» з вишами України у підготовці Великої української енциклопедії: проблеми та перспективи»

Шановні автори, колеги, всі хто бере участь у реалізації проекту «Велика українська енциклопедія».

Ми раді вам повідомити, що 6 квітня у рамках Міжнародної  виставки «Освіта та кар’єра – 2017» відбувся семінар «Співпраця ДНУ «Енциклопедичне видавництво» з вишами України у підготовці Великої української енциклопедії: проблеми та перспективи».

Семінар розпочався з виступу заступника директора Інституту модернізації змісту освіти МОН України Казимира Михайловича Левківського, який привітав учасників семінару та наголосив, що реалізація проекту «Велика українська енциклопедія» – це обов’язок усієї наукової спільноти України, друковане видання і онлайн версія енциклопедії повинні стати ефективним навчальним ресурсом та візитівкою української науки.

Продовжуючи семінар в.о. директора ДНУ «Енциклопедичне видавництво» Олена Миколаївна Любовець розповіла про проект «Велика українська енциклопедія» та роботу колективу установи. Особлива увага у виступі була приділена аналізу досвіду співпраці з вишами та науковими установами України в процесі створення першого тому «Великої української енциклопедії» та перспективам подальшої спільної роботи над портальною версією та наступними томами ВУЕ.

Присутні задавали питання щодо алгоритму взаємодії між науковими співробітниками ДНУ «Енциклопедичне видавництво» та викладачами вишив. На всі питання було надано вичерпні відповіді. Представники вишів отримали буклети з короткою інформацією щодо проекту та контактами наукових співробітників, які відповідають за конкретні наукові напрями.

Виші, які взяли активну участь у підготовці першого тому ВУЕ було нагороджено дипломами за підписом президента Національної академії педагогічних наук України В. Г. Кременя. Зокрема, дипломи отримали:

Національний транспортний університет

Національний університет фізичного виховання і спорту України

Національний університет оборони України імені Івана Черняховського

Житомирський державний університет імені Івана Франка, історичний факультет, кафедра філософії

ДНВП «Картографія»

У межах заходу було презентовано видання ДНУ «Енциклопедичне видавництво»:

Велика українська енциклопедія. Слóвник / Керівник авторського колективу д.і.н., проф. Киридон А. М. – К.: Державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво», 2015. – 1408 с.

Велика українська енциклопедія, т. 1 / Упорядник д. і. н., проф. Киридон А. М. – К. : Державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво», 2016. – 592 с.

Велика українська енциклопедія. Тематичний реєстр гасел з напряму «Політичні науки» / Укладачі Бабка В.Л., Дем’яненко Б.Л., Любовець О.М. – К.: ДНУ «Енциклопедичне видавництво», 2016. – 216 с.

Велика українська енциклопедія. Тематичний реєстр гасел з напряму «Біологія» (у 2-х частинах) / Укладачі: Межжерін С.В., Межжеріна Я.О. – К.: ДНУ «Енциклопедичне видавництво», 2016.

Велика українська енциклопедія. Тематичний реєстр гасел з напряму «Фізичне виховання і спорт» / Укладач Чорна М.В. за ред. Д. і. н., проф. Киридон А.М. – К.: ДНУ «Енциклопедичне видавництво», 2016. – 144 с.

 

 

6 квітня відбувся семінар «Співпраця ДНУ «Енциклопедичне видавництво» з вишами України у підготовці Великої української енциклопедії: проблеми та перспективи»