ДНУ «Енциклопедичне видавництво» започатковує серію тематичних реєстрів гасел

ДНУ «Енциклопедичне видавництво» започатковує серію тематичних реєстрів гасел. До вашої уваги видані реєстри гасел з наукових напрямів: «Біологія», «Політичні науки», «Фізичне виховання та спорт».

ВЕЛИКА УКРАЇНСЬКА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ. ТЕМАТИЧНИЙ РЕЄСТР ГАСЕЛ з напряму «Біологія» (у 2-х частинах). Частина І: А-Л / Укладачі: Межжерін С. В., Межжеріна Я. О. – К.: Державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво», 2016. – 224 с.

Тематичний реєстр гасел підготовлено з метою систематизації, категоризації та узагальнення інформативного матеріалу з напряму «Біологія». Видання складається з передмови та переліку термінів окремого напряму, включених до загального універсального видання «Велика українська енциклопедія». Наукове видання призначене для викладачів, аспірантів, студентів біологічного профілю, усіх, хто здійснює наукові дослідження в галузі біології, екології та охорони природи.

 

ВЕЛИКА УКРАЇНСЬКА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ. ТЕМАТИЧНИЙ РЕЄСТР ГАСЕЛ з напряму «Політичні науки» / Укладачі: Бабка В. Л., Дем’яненко Б. Л., Любовець О. М. – К.: Державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво», 2016. – 216 с.

Тематичний реєстр гасел підготовлено з метою систематизації, категоризації та узагальнення інформативного матеріалу з напряму «Політичні науки». Видання складається з передмови та переліку термінів окремого напряму, включених до загального універсального видання «Велика українська енциклопедія». Наукове видання призначене для викладачів, аспірантів, студентів, усіх, хто здійснює наукові дослідження в галузі політології.

 

 

ВЕЛИКА УКРАЇНСЬКА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ. ТЕМАТИЧНИЙ РЕЄСТР ГАСЕЛ з напряму «Фізичне виховання і спорт» / Укладач: Чорна М. В.; за ред. д. і. н., проф. Киридон А. М. – К.: Державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво»; ТОВ «ДІА», 2016. – 144 с.

Тематичний реєстр гасел підготовлено з метою систематизації, катего-ризації та узагальнення інформативного матеріалу з напряму «Фізичне виховання і спорт». Видання складається з передмови та переліку термінів окремого напряму, включених до загального універсального видання «Велика українська енциклопедія». Наукове видання призначене для викладачів, аспірантів, студентів фізкультурного профілю, усіх, хто здійснює наукові дослідження в галузі фізичної культури та спорту.

 

Схожі статті