Участь ДНУ “Енциклопедичне видавництво” у виставці “Освіта та кар’єра” та “Освіта за кордоном”

    З 17 по 19 листопада в Українському домі проходили виставки “Освіта та кар’єра” та “Освіта за кордоном”. На яких були представлені більше 50 закордонних навчальних закладів з різних країн світу та провідні українські вищі.

    Вже традиційно заходи є найбільшими в Україні, що присвячені широкому колу питань освіти в Україні та за кордоном. Всі бажаючі мали змогу спілкуватися з представниками українських та закордонних навчальних закладів, а також ознайомитися з новими засобами та методами в освітньому процесі.

    Згідно концепції “Великої української енциклопедії”, друковане видання і онлайн версія енциклопедії стане ефективним навчальним ресурсом для онлайн-освіти як форми дистанційного навчання, тому ДНУ “Енциклопедичне видавництво” взяло участь у заходах з метою зацікавлення громадськості та залучення нових партнерів до створення та реалізації Всеукраїнського проекту, представивши на виставці свої напрацювання: “Методичні рекомендації з підготовки, редагування та оформлення статей Великої української енциклопедії”, “Наукові засади та теоретико-методологічні принципи створення сучасних енциклопедій” та “Велика українська енциклопедія. Словник”.

Участь ДНУ “Енциклопедичне видавництво” у виставці “Освіта та кар’єра” та “Освіта за кордоном”