Презентація Словника Великої української енциклопедії в Державній науково-технічній бібліотеці України

s (2)32

23 вересня 2016 р. у приміщенні Державної науково-технічній бібліотеці України (ДНТБ України) пройшов науково-практичний семінар «Особливості сьогодення у комплектуванні фондів НТБ/ДІФ».

У рамках семінару відбулася презентація видань ДНУ «Енциклопедичне видавництво»: «Методичні рекомендації з підготовки, редагування та оформлення статей Великої української енциклопедії», «Наукові засади та теоретико-методологічні принципи створення сучасних енциклопедій» та «Велика українська енциклопедія. Словник».

Про здобутки колективу установи доповіла заступник директора Любовець Олена Миколаївна. У своєму виступі вона ознайомила присутніх із проектом створення Великої української енциклопедії, докладно зупинилася на критеріях відбору гасел до ВУЕ та принципах формування тематичних словників за окремими науковими напрямами. Окремо було зазначено про особливості створення словника ВУЕ з бібліотечної справи.

Директор ДНТБ Жарінова Алла Георгієвна запропонувала на базі бібліотеки створити Google-групи для обговорення в колі фахівців бібліотечної справи проблем змістовного наповнення ВУЕ.

 

Презентація Словника Великої української енциклопедії в Державній науково-технічній бібліотеці України